30.01.2023 09:00,  klubovna Plánická ulice
trénink paměti z knihy Nové zábavné úkoly s Miluš

Trénovali jsme z knihy "Nové zábavné úkoly pro seniory". Nejdříve jsme hledali rozdíly na obrázcích. Poté jsme vybírali ze tří možností správnou odpověď. Vyluštili jsme také přísloví a našli v přesmyčkách dopravní prostředky. Také jsme doplnili názvy živočichů, kteří byli na obrázcích. A ten kdo byl dřív hotový, tak ještě vymyslel slova, která začínají na H a M a napsal je do doplňovaček. Trénovali jsme celou hodinu.
Přidej komentář
25.01.2023 09:00,  klubovna Plánická ulice   Detaily
beseda o zvládání stresu u duševně nemocných s p. Vítkovou

Paní Mgr. Vítková se nejdříve zeptala co si každý představí pod pojmem stres. Besedovali jsme s ní, jak svůj stres zvládat a představila nám metody,které k tomu mohou pomoci. A protože jsme každý jiný, snažila se nám vysvětlit, aby každý si našel svůj způsob řešení stresu.

Přidej komentář
16.01.2023 09:00,  klubovna Plánická ulice   Detaily
Šárka vypráví - pohádkový příběh o svaté rodině

Šárka humornou formou vyprávěla biblický příběh o svaté rodině. Celý příběh včetně konce byl pojat jako pohádkový příběh. Je fajn, že takovým vyprávěním se šíří v klubovně dobrá nálada a humor.
Přidej komentář
09.01.2023 09:00,  klubovna Plánická ulice
muzikoterapie

Do klubovny mezi nás přišla Renata z Chapadla. Mluvila o tom, jak je důležitý náš hlas, jak je dobré si zpívat. Přinesla pro každého jiný hudební nástroj a každý jsme si na něj zahráli. Poté jsme si i svůj hudební nástroj vyrobili. Nakonec jsme si každý zahráli na měsiční buben.
Přidej komentář
22.12.2022 00:00,  klubovna Plánická ulice
Vánoční přání

Všem našim členům, klientům, přátelům , sponzorům, kamarádům a rodičům přejeme krásné prožití svátků vánočních, hodně pohody, radosti a štěstí a v novém roce hlavně hodně zdraví. Výbor Klubu Křišťál.
Přidej komentář
19.12.2022 09:00,  klubovna Plánická ulice   Detaily
vánoční posezení s koledami a básničkami

V letošním roce jsme se sešli v klubovně naposledy. Rozdali jsme si dárečky a přáníčka, ochutnali výborné cukroví a také štrudl a bábovku. Popovídali jsme si a také poslechli a zazpívali koledy.
Přidej komentář
12.12.2022 09:00,  klubovna Plánická ulice   Detaily
muzikoterapie s Renatou

Přišla mezi nás Renata a přinesla kromě slunečního bubínku i další hudební nástroje. Mimo jiné přinesla i hru pexeso pro uši. Každý z nás si vyzkoušel zahrát na svůj hudební nástroj až nakonec hrál celý orchestr. Celou hodinu jsme se hodně nasmáli. Nakonec si každý svůj malý hudební nástroj vyrobil.
Přidej komentář
05.12.2022 09:00,  klubovna u seniorů   Detaily
vánoční výstava u seniorů

Ve dnech 5.,6., a 7.12. proběhla v Klubu seniorů již tradiční vánoční výstava. Jako každý rok i letos jsme se jí zúčastnili a nabízeli k prodeji výrobky našich členů. Těší nás, že se především děti ze škol mohou s našimi výrobky seznamovat. Po ukončení výstavy jsme ještě část našeho sortimentu mohli věnovat na akci Klášterní bazar, který proběhne v sobotu 11.12. v Klatovech.
Přidej komentář
28.11.2022 09:00,  Charita Klatovy   Detaily
Vánoční vystoupení v Charitě

Sešli jsme se v Charitě. Jarda hrál na klavír a Lenka s Lubošem trénovali koledy. Vždycky zahrál Jarda koledu a zazpívali Lenka a Luboš a přidala se Lucinka a ostatní členové Křišťálu recitovali vánoční básničky. Byli to básničky také hlavně člena Petra Kocfeldy.Poté jsme rozdali seniorům přáníčka k vánocům, které vyrobila Lucka a Mirce nakreslil přání Jindra. Mirka - vedoucí terapeutka u seniorů našim členům uvařila kávu a čaj u pekla buchtu. Poté jsme příjemně poseděli a popovídali si se seniory.
Přidej komentář
27.11.2022 13:00,  Dešenice tvrz   Detaily
Dešenice - prodej vánočních výrobků

Po roce jsme opět slavili první adventní neděli na tvrzi v Dešenicích. Společně s Jindrou jsme prodávali vánoční výrobky, které vyrobily šikovné členky našeho klubu. Přišlo hodně lidí a naše dárky se líbily. Poslechli jsme si také koledy, prohlédli si betlém a v 17 hodin byl rozsvícen vánoční stromek.
Přidej komentář
21.11.2022 09:00,  klubovna Plánická ulice   Detaily
Zkouška na vystoupení a návštěva výstavy v reflektáři

Sešli jsme se v klubovně a vyzkoušeli jsme si básničky na vystoupení v Charitě. V 10.00 hod jsme společně navštvtívili výstavu v refektáři v Klatovech. Tato výstava se týká mimo jiné i klatovských dragounů. Společně s naším průvodcem ing. Martinem Křížem jsme se i vyfotili.
Přidej komentář
19.11.2022 09:00,  klubovna Plánická ulice
vánoční posezení s koledami a básničkami
Přidej komentář

    Archiv všech proběhlých akcí...